5000 cukierków dla dzieciaków! Hanys On Tour x Bałtyk dla Wyspy

20840966_1578898812155408_5707246887627834047_n

Marcin Kupczak, śląski bloger i podróżnik w 7 lat odbył 25 podróży, pokonując łącznie 300 tysięcy kilometrów. Poprzez podróżowanie Marcin Kupczak stara się także pomagać potrzebującym w Polsce i za granicą. Ostatnią jego wyprawą była podróż autostopem z Singapuru do Wietnamu, podczas której przebył 5000 kilometrów. Za tę podróż Fabryka Czekolady „Bałtyk” przekaże 5000 cukierków na cel charytatywny.


W czwartek, 21 września, Marcin Kupczak opowie o swoich podróżach i przygodach dzieciom i młodzieży w ramach Akademii Pozytywnych Wzorców organizowanej przez Towarzystwo Ochrony Praw i Godności Dziecka „WYSPA” w Chorzowie.

Podróż autostopem z Singapuru do Wietnamu zajęła podróżnikowi 41 dni. Swoją wyprawę rozpoczął 20 czerwca w Singapurze. Następnie udał się do Malezji, Tajlandii, Kambodży, aby na końcu dotrzeć do Wietnamu.

Co jest najważniejsze w moich podróżach ? Piękne miejsca ? Nowe jedzenie? Oczywiście to też jest ważne, ale najważniejsi są ludzie. To właśnie ludzie sprawiają, że to czego doświadczamy w różnych miejscach na świecie ma sens. Dzięki współpracy z firmą „Bałtyk” mogę sprawić trochę słodkiej radości nie tylko ludziom na całym świecie ale również dzieciakom z mojego rodzinnego miasta.
Podczas ostatniej wyprawy na trasie Singapur – Wietnam, podróżnika wspierała Fabryka Czekolady „Bałtyk”, która przekazała mu na podróż batony energetyczne „BossMan” oraz cukierki z witaminami „Dulio”.
Batony energetyczne dodawały mi sił, a cukierki witamin – wspomina Marcin Kupczak – bardzo smakowały także osobom, które napotkałem i z którymi podzieliłem się podczas mojej podróży.
Jeszcze przed podróżą Marcin Kupczak i Fabryka Czekolady „Bałtyk” uzgodnili, że za wszystkie przebyte przez niego kilometry podczas tej wyprawy „Bałtyk” przekaże tyle samo cukierków na cel charytatywny. Podróżnik przebył ponad 5000 kilometrów, a zatem „uzbierał” ponad 5000 cukierków. Zgodnie z jego sugestią cukierki trafią do Towarzystwa Ochrony Praw i Godności Dziecka WYSPA w Chorzowie, w rodzinnym mieście śląskiego podróżnika.
Od 27 lat staramy się osłodzić życie naszym podopiecznym. Dzięki Marcinowi i firmie „Bałtyk” możemy to realnie uczynić! Razem z naszymi dzieciakami bacznie śledziliśmy podróże Hanys On Tour. Nasz chorzowski blogger to prawdziwy autorytet, dlatego bardzo cieszymy się, że razem z Fabryką Czekolady „Bałtyk” pojawi się na spotkaniu w ramach Akademii Pozytywnych Wzorców. To będzie pierwsze osłodzone spotkanie, następne to na pewno Dzień Chłopaka, Mikołajki czy tradycyjna wyspowa wigilia. Najważniejsze jednak, że codzienne warsztaty świetlicowe będą jeszcze słodsze! Właśnie dzięki takim ludziom jak Marcin Kupczak i Firma „Bałtyk” możemy szerzyć naszą misję niesienia pomocy pokrzywdzonym przez los, za co jesteśmy bardzo wdzięczni – mówi Anna Sierotnik, prezes Zarządu Towarzystwa Ochrony Praw i Godności Dziecka WYSPA.
Spotkanie z podróżnikiem i przekazanie cukierków odbędzie się 

w czwartek, 21 września, o godzinie 16:30 w siedzibie Towarzystwa:

ul. Styczyńskiego 13b, Chorzów

Kontakt dla mediów – prezes Zarządu TOPiGD „Wyspa”:

p. Anna Sierotnik , tel. 888-411-888

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like these