Towarzystwo Ochrony Praw i Godności Dziecka "WYSPA" » Czas na #WyspaniałeŚwięta!
temp
temp
temp
temp
temp
temp
temp
temp
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb

Czas na #WyspaniałeŚwięta!

23.12

Co powiecie na pełnego bieszczadzkiej miłości e-booka kulinarnego, a do tego zrobienie odrobiny dobra z okazji Bożego Narodzenia?

Wiemy, że Wyspiarze to najpotężniejsza siła, którą mamy za sobą. Wiemy też, że dzieciaków i młodych ludzi, którzy potrzebują takich miejsc jak Wyspa ciągle przybywa. I właśnie dlatego, z okazji tegorocznych świąt postanowiliśmy zrobić coś… wyjątkowego!

Razem z Czarna Wisienka stworzyliśmy wyjątkowego e-booka „Rzuć wszystko i przygotuj Bieszczadzkie Święta”, z którego cały dochód będzie przeznaczony na Wyspę!

Dlaczego Bieszczady? Bo wszyscy je kochamy! Tam rozpoczyna się historia Wyspy, a nasz Bieszczadzki Anioł ciągle nad nami czuwa.

12 wyjątkowych, bieszczadzkich potraw, które łączą Sanok z Chorzowem.

Na co zbieramy? Na pomoc psychologiczną dla naszych podopiecznych, ale także dzieciaków i młodzieży z Chorzowa i okolicznych miast, którzy będą tego potrzebować. Im więcej zbierzemy, tym bardziej będziemy mogli pomóc. Przede wszystkim jednak zbieramy na działanie Wyspy. Chcemy utrzymać się na powierzchni. Dalej być wyspą na oceanie ludzkich potrzeb. Rzućmy wszystko i przygotujmy #WyspaniałeŚwięta!

https://zrzutka.pl/hwrt69Pomagają nam....  • 1
    1 1 1 1 1