Pierwszy transport z Wyspowej zbiórki w Tarnopolu!

ZROBILIŚMY TO! Kiedy ktoś mówi nam, że czegoś się nie da, że coś jest niemożliwe, mówimy tylko jedno – POTRZYMAJ NAM KUBEK Z UKRAIŃSKĄ HERBATKĄ, A MY UDOWODNIMY, ŻE MOŻNA! ?? Zwłaszcza, gdy przyjaciele czekają na pomoc. Zwłaszcza, gdy tak bardzo chcielibyśmy teraz być przy nich.

Ale ogłośmy to oficjalnie. TRANSPORT Z WYSPOWEJ ZBIÓRKI DOTARŁ DO TARNOPOLA! To pierwszy transport z Chorzowa, ale na pewno nie ostatni z Wyspy. Bo będziemy pomagać tak długo, aż spokojnie będziemy mogli odetchnąć, mając naszych przyjaciół i wolontariuszy obok. Na zdjęciu widzicie naszych Bohaterów, którzy dostarczyli przesyłkę do Fortecy. Jesteście WIELCY! Przy okazji chcemy podziękować Fundacja Aktywni My – to, że działacie z nami jest totalnym zaszczytem. Razem zmienimy świat. A wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tych pięknych darów i ciągle ją dokładają, w imieniu swoim, Tarnopola, Wyspiarzy mamy do powiedzenia tylko jedno… JESTEŚCIE FENOMENALNI, Wyspaniali! Dziękujemy!

A o zbiórce, pakowaniu rzeczy i sytuacji w Tarnopolu opowiadamy portalowi Chorzowianin.pl, który odwiedził nas z kamerą!

Nie zwalniamy tempa! Nasi bracia wciąż potrzebują pomocy. Jak możesz pomóc? Kontynuujemy zbiórkę rzeczy, których w Ukrainie potrzeba najbardziej!

Punkty zbiórki:
➡️ Rzeczy można przynosić do siedziby Wyspy na ul. Styczyńskiego 13B w Chorzowie całodobowo.
Stale pełnimy dyżur. Można się kontaktować z nami w tej sprawie pod numerem telefonu: (+48) 575-980-427.

➡️ Rzeczy można również przekazywać w Centrum Integracji Międzypokoleniowej (ul. Dąbrowskiego 7, Chorzów), w godzinach:
Sobota (26.02): 12:00 -16:00
Niedziela (27.02): 15:00 – 20:00
Poniedziałek-piątek: 8:00 – 15:00

Trwa także Zrzutka, z której cały dochód zostanie przeznaczony na najpotrzebniejsze rzeczy. Każda złotówka to ogromna pomoc dla naszych przyjaciół z Tarnopola – zrzutka.pl

Slava Ukraini! ??

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like these