Projekty wakacyjne 2022!

W tym roku czekają na młodzież z Polski, Niemiec i Ukrainy trzy projekty wakacyjne!

Każdy z nich będzie niósł ze sobą mnóstwo wyjątkowych chwil, przeżyć i nowych umiejętności. Oprócz dobrej zabawy w czasie projektów zawarliśmy również elementy wolontariatu związane z tematyką danego projektu.

Przygotujcie się na mnóstwo dobrej zabawy, wiele wyzwań i odkrywanie nowych pasji!

Więcej szczegółów na temat projektów znajdziecie w plikach do pobrania poniżej. Tam również znajdują się karty zgłoszeniowe, które należy do nas przesłać na
e-mail m.s.wyspa@gmail.com. w celu zapisania się na obóz.

Udział w projektach jest bezpłatny!

Covid-19

W związku z sytuacją pandemiczną zmniejszyliśmy liczbę osób na obozach, w pokojach będzie obowiązywać zasada 1 osoby na 4 metry kwadratowe, powierzchnie wspólne będą często dezynfekowane, a przy wejściach będą znajdować się dozowniki z płynem dezynfekującym. W czasie obozu będziemy ograniczać obecność osób trzecich do niezbędnego minimum. Każdy z uczestników przed przyjazdem będzie miał obowiązek wypełnienia oświadczenia o nieposiadaniu objawów mogących wskazywać na chorobę lub o nie przebywaniu z osobą chorą w przeciągu 2 tygodni przed rozpoczęciem obozu. 

Pliki do pobrania

Projekty międzynarodowe organizowane przez Towarzysto Ochorny Praw i Godności Dziecka „Wyspa” są dofinansowane przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży.

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like these