Projekty wakacyjne 2021

Wakacje tuż za rogiem, a my przygotowaliśmy dla młodzieży kilka projektów letnich!

Międzynarodowe projekty wakacyjne organizowane przez “Wyspę” mają na celu naukę przez zabawę. Wychodzimy z założenia, że człowiek nie samą teorią żyje. Większość aktywności będzie odbywała się w otoczeniu zieleni, na świeżym powietrzu, a wieczorami będziemy mogli posiedzieć przy ognisku. Jest to świetna okazja do zawarcia nowych znajomości międzynarodowych. Kadra to grono świetnych, młodych i otwartych ludzi. W czasie zajęć będzie nam towarzyszyć tłumacz, dzięki któremu unikniemy kłopotów z barierami językowymi. 

W czasie naszych projektów stawiamy na dobrą zabawę i miłą atmosferę. Zależy nam aby uczestnicy czuli się miło i ciepło jak w domu. W każdym projekcie stwarzamy bezpieczne miejsce dla młodzieży na wyrażanie swojej opinii, sugestii. Chcemy, żeby wspólnie z nami tworzyli wspaniałe wspomnienia.


TEMATYKA PROJEKTÓW 2021:

Obóz artystyczny

Tytuł: „Chodź pomaluj mój świat”

Termin: 06.07-13.07.2021

Wiek: 14-18

Krótki opis:

Celem obozu jest rozwijanie kreatywności i umiejętności artystycznych. Efektem projektu ma być wspólnie stworzone przez Was graffiti na naszych murach. Poznasz podstawy technik graficiarskich, które wykorzystasz w praktyce. W czasie obozu nie zabraknie też czasu na kreatywną zabawę i nowe przygody.

Czego się nauczysz?

 • kreatywnego myślenia
 • tworzenia graffiti krok po kroku
 • pracy w zespole
 • wyrażania swoich emocji przez sztukę

Obóz filmowy:

Tytuł: „Glimpse into future” 

Termin: 15.07-26.07.2021

Wiek: 15-20

Krótki opis:

Na obozie będziesz mógł wcielić się w każdą rolę: aktora, reżysera, scenografa, scenarzysty…  Poznasz świat filmu od drugiej strony, dowiesz się jak powstają filmy i jak stworzyć dobry materiał przy małym budżecie. Pod okiem doświadczonych aktorów poznasz wiele filmowych sekretów. 

Czego się nauczysz?

 • pisania scenariuszy
 • tworzenia scenografii
 • podstawowych umiejętności aktorskich
 • pracy w grupie

Obóz przygodowy:

Tytuł: “Nasza przygoda”

Termin: 28.07-10.08.2021

Wiek:12-16

Krótki opis:

W czasie projektu będziesz miał okazję wypróbować swoje możliwości i lepiej poznać samego siebie podczas niezliczonych gier i zabaw. Poćwiczysz swoją celność w czasie bitwy na balony wodne, spostrzegawczość w czasie nocnych gier terenowych, zwinność w górskim parku linowym, umiejętność pracy w grupie przy wielu wyzwaniach i wiele innych. Nie będzie czasu na nudę!

Czego się nauczysz?

 • pokonywania swoich słabości
 • pracy w grupie
 • strategicznego myślenia
 • szyfrowania wiadomości


Obóz social mediowy:

Tytuł: #Heroes – Wakacyjna Akademia Marketingu 

Termin:12.08-21.08.2021

Wiek: 15-20

Krótki opis:

#Heroes to odpowiedź na wyzwania, jakie stawia przed młodymi ludźmi świat XXI wieku. Nauczysz się korzystać z social mediów w sposób wystarczający, bezpieczny, a przede wszystkim taki, który da ci świetny start. Wakacyjna Akademia Marketingu to przedsmak wielkiego świata kreatywności, w czasie którego uczestnicy projektu zmienią się w prawdziwych marketingowców, przygotowujących kampanię społeczną. 

Czego się nauczysz?

 1. kreatywnego myślenia
 2. nieszablonowego rozwiązywania problemów
 3. tajników świata influencerów
 4. pracy w grupie


COVID-19

W związku z sytuacją pandemiczną zmniejszyliśmy liczbę osób na obozach, w pokojach będzie obowiązywać zasada 1 osoby na 4 metry kwadratowe, powierzchnie wspólne będą często dezynfekowane, a przy wejściach będą znajdować się dozowniki z płynem dezynfekującym. W czasie obozu będziemy ograniczać obecność osób trzecich do niezbędnego minimum. Każdy z uczestników przed przyjazdem będzie miał obowiązek wypełnienia oświadczenia o nieposiadaniu objawów mogących wskazywać na chorobę lub o nie przebywaniu z osobą chorą w przeciągu 2 tygodni przed rozpoczęciem obozu. 

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Na dole znajdują się karty zgłoszeniowe, które nalezy wypełnić i przesłać na maila: m.s.wyspa@gmail.com.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu!About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like these